SEO MAMA DELFI portale:

Straipsnis: "10 patarimų, kaip efektyviai panaudoti Facebook'ą versle"

Ne paslaptis, jog šiandien Facebook'as yra milžiniškas bendravimo, saviraiškos galimybes teikiantis įrankis. Plačios perspektyvos čia atsiveria ir bet kokiam verslui. Tačiau, esant tokiam didžiuliam informacijos kiekiui, iškyla natūralus klausimas - kaip tinkamai panaudoti Facebook'ą nuosavame versle ir padidinti pardavimus?

Ilgamete patirtimi, kaip įdarbinti socialinį tinklą savo vystomoje veikloje bei gauti realius klientus, pranešime spaudai dalijasi socialinių tinklų ekspertė, interneto rinkodaros paslaugų agentūros "Berklis" bei mokymų agentūros "SEO Akademija" įkūrėja ir lektorė Evelina Tamulaitienė.

2017 vasario 13 d., DELFI, visą straipsnį skaitykite čia.

SEO MAMA bzn start portale:

Straipsnis: "SEO terminai, kuriuos reikėtų žinoti"

Interneto svetainės poreikis šiame amžiuje jau nebesvarstytinas. "Jei turite savą verslą, teikiate paslaugas ar gaminate produkciją - vadinasi, nusprendėte tapti aktyviais rinkos dalyviais. Kaip automobilis, kuris nuveža iš taško A į tašką B, taip ir interneto svetainė padeda "vežti" verslą internete. Tačiau vien interneto svetainės neužtenka, reikia tapti matomais. Čia į pagalbą ateina SEO", - aiškina įmonių "SEO Akademija" ir "SEO Mama" įkūrėja bei interneto rinkodaros lektorė Evelina Tamulaitienė. Net 14-os metų patirtį interneto rinkodaros srityje turinti pašnekovė noriai sutiko papasakoti, kas yra SEO ir kam jis reikalingas.

2014 rugsėjo 10d., bzn start, visą straipsnį skaitykite čia.

SEO MAMA TV3.lt portale:

Straipsnis: "3 sėkmingo verslo paslaptys, kurias privalo žinoti kiekvienas interneto svetainės savininkas"

Dažnas pradedantis verslininkas itin daug investuoja į gražios ir stilingos bei dažnai brangios interneto svetainės dizaino kūrimą. Tačiau sėkmingiausiai interneto platybėse veikiantys verslininkai tvirtina, kad vartotojui svarbus ne tiek dizainas, kiek naudojimo patogumas. 

www.Seoakademija.lt ikūrėja, jau 14 metų internetiniu marketingu užsiimanti Evelina Tamulaitienė sako, kad, jei verslininkai ir interneto svetainių savininkai prisimintų bent 3 pagrindines interneto rinkodaros taisykles, galėtų savo verslo efektyvumą padidinti kelis kartus:

2014 balandžio 29d., TV3.lt, visą straipsnį skaitykite čia.

SEO MAMA portale verslosavaite.lt

Straipsnis: "Kokį marketingo planą rinktis įmonei, kad taptumėte matomi internete?"

Anksčiau būdavo labai paprasta verslui tapti matomu savo klientų akyse. Pasitelkiant tradicinį marketingą, nusistatant biudžeto dydį, sukuriama marketingo strategija ir sėkmingai įgyvendinamas marketingo planas.

Dabar yra panašiai. Tik tradicinio marketingo jau nebeužtenka. Žaibiškai besikeičiančios informacijos sraute tapti matomu nėra taip paprasta. Žinoma, visada lieka galioti galinga tradicinio marketingo priemonė - televizija. Tik ar visų biudžetai gali tai sau leisti?

2012 spalio 01d., verslosavaite.lt, visą straipsnį skaitykite čia.

.