SEO rytmečiai - profesionalūs kontaktai 

SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO RYTMEČIAI - tai bene geriausia, ką jūs galite greitai ir nereikalaujant didelių kaštų padaryti dėl savo verslo, tai priimti sprendimą - dalyvauti SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO SEO RYTMEČIUOSE!

Artimiausias SEO rytmetys Kaune

RENGINIO DATA: 2019 08 23 09:00-12:00 val.

RENGINIO VIETA: Savanorių pr. 192B, Kaunas

Kas gali dalyvauti? - Į renginį kviečiame registruotis 10 verslininkų, kuriems rūpi iškelti savo interneto svetainę į Google TOP'us ir 10 seo specialistų iš SEOAKADEMIJOS SEO klubo. 

Turėkite vizitinių kortelių!!!

RENGINIO TIKSLAS: Svečio patalpose - itališkų baldų salone Kaune - SEO SPECIALISTAI IŠ SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO audituos baldų salono interneto svetainę, dalins patarimus, kaip interneto svetainei tapti matomai organiškuose Google paieškos rezultatuose. Verslininkai, atvykę į šį renginį, galės iš arti susipažinti su seo specialistais iš seo klubo, pasikonsultuoti dėl savo interneto svetainės matomumo Google TOP rezultatuose. 

RENGINIO PROGRAMA:

09:00 - 09:10 val. pradžia / renginio atidarymas / Renginį atidaro SEO MAMA - Evelina Biliūnaitė, SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO prezidentė.

09:10 - 09:30 val. Po dvi minutes prisistato svečiai-verslininkai, kuo verčiasi, kokia interneto svetainė, galbūt išsako problematiką dėl savo matomumo Google paieškoje.

09:30 - 09:50 val. Po dvi minutes prisistato SEO specialistai iš SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO, išsako savo privalumus, su kokiais verslais jiems sekasi dirbti, pasidalina savo rezultatais, keičiančiais verslininkų interneto svetainių gyvenimą į gerą pusę.

09:50 - 10:20 val. Itališkų baldų salono savininko žodis - problematikos dėl savo interneto svetainės iškėlimas.

10:20 - 10:50 SEO SPECIALISTAI audituoja baldų salono interneto svetainę, dalija patarimus, kaip optimizuoti  interneto svetainę paieškos sistemoms.

10:50 - 12:00 val. Pokalbiai ir konsultacijos prie kavos/arbatos/sausainių.

12:00 val. Renginio pabaiga.

Atsineškite vizitinių kortelių, gerą nuotaiką, na, o jeigu pokalbių ir konsultacijų metu, verslininkai, pageidausite, kad individualaus pokalbio metu SEO specialistas galėtų pažiūrėti jūsų interneto svetainės TVS (turinio valdymo sistema) vidų, atsineškite ir kompiuterį ar bent jau prisijungimus prie savo TVS.

RENGINIO KAINA: 

12,10 EUR (jau su įskaičiuotu 21% PVM)

Norėdami įsigyti bilietą į renginį, spauskite PIRKTI BILIETĄ žemiau, specialioje eventon registracijos formoje užpildysite savo duomenis, jeigu reikalinga išankstinė sąskaita-faktūra, sistema sugeneruos, taip pat pilnos sąskaitos faktūros automatiškai atsiunčiamos į registracijos metu nurodytą el. pašto adresą.

Neatvykus į renginį ar persigalvojus, pinigai negrąžinami. Įsigydami bilietą į renginį su tuo sutinkate ir patvirtinate.

Renginio organizatorius: UAB Berklis ("SEO AKADEMIJA")

Kilus klausimams dėl seo rytmečio Kaune kreipkitės į Kauno regiono seo rytmečių atsakingą asmenį SEO AKADEMIJOS SEO KLUBO vice prezidentę viešiesiems ryšiams Vytautę Tubelienę telefonu: +37067654586