SEO paslaugos

Reikia Google vietos pirmos? - Pasiklausk SEO MAMOS!

Kas yra GERAS SEO REZULTATAS?

Kai įvedi į Google paieškos sistemos "seo kursai", "seo seminarai" ar "seo mokymai" ir TOP1 pozicijoje randi www.seoakademija.lt :)

Koks yra paieškos sistemos tikslas?

Kad jūsų interneto svetainė tiek viduje, tiek turinys išorėje būtų paruošta taip, jog būtent jūsų web būtų galima rodyti rezultatų TOP'e.

Ar galima gauti SEO rezultatą per akimirką?

SEO optimizacija - tai procesas. Jeigu būtų galima vienu stebuklingo mygtuko spustelėjimu pasiekti paieškos rezultatuose TOP poziciją, nebūtų seo specialisto profesijos :)

SEO paslaugos kaina - kokia ji?

Užsakant SEO paslaugas čia, SEO kainodara tokia: įmoka už pirminį SEO projektą (trukmė 4 sav.) bei kasmėnesinė įmoka už SEO marketingo priežiūrą (SEM) (mėnesių trukmė individuali).

Ar investicijos į SEO projektą atsiperka?

Dažnam verslininkui kyla klausimas, kas labiau apsimoka?

Pirkti kiekvieną mėnesį mokamą Google reklamą AdWords ar užsakyti SEO paslaugas?

Mano akimis SEO paslaugų užsakymas visada išeina į naudą, nes:

1. Ne visi interneto vartotojai mėgsta spausti mokamos Google reklamosAdWords skelbimuose rodomus paieškų rezultatus (jie supranta, kad suvesti kreditinės kortelės duomenis ir užsakyti AdWords - tai gali padaryti bet kas, net visiškai naujas ir galbūt nepatikimas bei trumpalaikis rinkoje žaidėjas - apgavysčių tikimybė).

2. Kol natūraliai SEO optimizavimo pagalba keliama interneto svetainė į TOP'ą, jau tada yra didinami pardavimai interneto lankytojų į jūsų web svetainę srautų generavimo dėka.
3. Kartais po pirminės SEO projekto įmokos verslininkui gali atrodyti, kad toliau investuoti į SEO marketingo priežiūrą (SEM) kas mėnesį yra pinigų leidimas į balą. Tačiau būtent priklausomai nuo jūsų verslo srities konkurencingumo lygio priklausys kiek mėnesių reikės SEM priežiūros.
4. Na ir įsivaizduokime, kad jūsų verslo sritis labai konkurencinga (paieškoje ieško labai daug vartotojų), o jūs užsakėte pirminį SEO projektą bei sumokėjote už 5-7 mėn. SEM priežiūrą ir pagaliau atsidūrėte paieškos sistemos rezultatų TOP'e. Smagioji dalis! Ar toliau jums reikia mokėti pinigus? - Ne! Kai kuriais mano klientų atvejais po web iškėlimo į TOP'ą, jų pozicijos laikosi net po keletą metų. Skaičiuokite, kiek sutaupysite investavę į natūralų SEO nei, kad, tarkime,  kas mėnesį mokėtumėte po 1000 EUR (konkurencingu atveju) už Google AdWords reklamą.
5. Užsakydami SEO optimizavimo paslaugas čia, Jūs gausite detalias SEO darbų ataskaitas, kas leis ateityje jums patiems pasižiūrėjus į ataskaitą panašiai pakartoti (prireikus) SEO marketingo veiksmų darbus interneto platformose. 

Kaip atliekamas svetainės optimizavimas?

Įgyvendinant pirminį SEO projektą kruopščiai atliekami šie darbai (1-8 punktai) už kuriuos jūs mokate:

1. SEO auditas. Jo metu ištiriamas interneto svetainės pritaikomumas randamumui paieškos sistemose. Pagal SEO audito pastabas ir poreikį jūsų svetainės programuotojas atlieka web pataisymus (perkant TVS profesionaliose web agentūrose dažniausiai to neprireikia, nes jie jau parduoda tvarkingas svetaines su visais reikalingais SEO moduliais).

2. Rinkos raktinių žodžių tyrimas.

3. Sukuriami svetainės tekstai remiantis rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatais.

4. Sukuriami meta įrašai (svetainės viduje) remiantis web svetainės tekstais (meta įrašai privalo sutapti su interneto svetainės tekstais).

5. Užpildomi turiniu e-nuorodų portalai.

6. Atliekami SEO marketingo (SEM - angl. Search Engine Marketing) darbai:  sukuriama daug tekstinio turinio bei vizualinių maketų (teisingai pavadinta nuotrauka irgi "tekstas"), kurie įkeliami į įvairias interneto platformas: skelbimų lentas, socialinius tinklus (sukuriami įmonės profiliai Facebook, LinkedIn, G+, Pinterest, Instagram, Twitter, Youtube), tinklaraščius, apklausų platformas, forumus, SEO straipsnių portalus. Jeigu turite savo klientų duomenų bazę, sukuriami naujienlaiškiai.

7. Viešieji ryšiai: straipsnio rašymas ir talpinimas į Lietuvos TOP 5 portalus (DELFI, 15min.lt, lrytas.lt, TV3.lt, alfa.lt) bei regioninius portalus.

8. Pranešimo spaudai sukūrimas ir patalpinimas į BNS spaudos platformą (pranešimą gauna visi Lietuvos žiniasklaidos atstovai).

Užsakant po pirminio SEO projekto SEO marketingo priežiūros paslaugą, atliekami kiekvieną mėnesį darbai, nurodyti 6-8 punktuose.

Pageidaujate gauti SEO komercinį pasiūlymą? Arba norite užduoti klausimą NEMOKAMAI?