Top paieškos sistemos padėtis reitingų skalėje

02/03/2017

Puikus dabartinės reitingų skalės supratimas yra pagrindas, norint pasiekti aukštas pozicijas paieškos sistemoje. Šiame straipsnyje įvertinsime reikšmingiausius rezultatus Googleje ir jų priežastis bei apžvelgsime geriausius top 10 bei geriausias top 30 pozicijas, kad pamatyti, kurie faktoriai paveikia abiejų rezultatus.

Techniniai reitingų skalės faktoriai

Viena iš reikšmingiausių techninės padėties rangų skalėje koreliacijos buvo meta įrašai puslapyje: 99% geriausių top 30 rezultatų naudojo būtent tai.

Įrašų kokybė nebuvo pažymėta rezultatuose, leidžiant suprasti, kad net bendras apibūdinimas gali teigiamai paveikti jūsų padėtį rangų skalėje.

Geriausias rezultatas - įtraukti unikalų aprašymą kiekvienam puslapiui, pateikiant svarbiausią Jūsų turinio temą. Stiprus meta įrašas padės ne tik susistemintai optimizuoti svetainę, tai taip pat padidins paspaudimų rodiklius.

Yra manoma, kad žymių naudojimas ne tik aprūpina labiau užbaigtą informaciją paieškos sistemoms, jie taip pat teikia geresnę struktūrą turiniui.

Vartotojų patirtis

Searchmetrics pirmą kartą analizavo vartotojų, esančių aukščiausiose paieškos sistemos pozicijose, patirtį. Tai susiję su puslapio optimizavimu, atvaizdais, video įrašais, suformuotu turiniu ir taip toliau. Taip pat buvo kreipiamas dėmesys į vartotojų signalus tokius kaip puslapio paspaudimas.

Kai kurie reikšmingi rezultatai buvo:

• Daugiausiai, esančių paieškos sistemos top pozicijose, puslapių savo svetainėse turėjo paveikslėlius. Iš tikrųjų tokios svetainės turėjo maždaug 25 % daugiau atvaizdų nei 2014 metais.

• Naujas veiksnys, kuris buvo analizuotas šiais metais buvo šrifto dydis. Aukščiausiose pozicijose esantys puslapiai nuolatos, naršymo juostoje, naudojo vidutinį šrifto dydį - 14. Tuo tarpu antraštėse ir turinyje naudojo 12 šrifto dydį.

• Elementai, kurie padeda sudaryti turinį, tokie kaip meniu ir sąrašai yra susiję su aukštesnėmis padėtimis paieškos sistemoje. Be to, analizė rodo, kad svetainės, turinčios daugiau punktų sąrašuose, turi aukštesnes pozicijas paieškos sistemoje.

• Puslapiai su integruotais video taip pat patenka į aukštesnes pozicijas paieškos sistemoje, todėl naudokite YouTube įkeliant savo vaizdo įrašus ir gaunant puikią galimybę - atsirasti geresnėse paieškos sistemos pozicijose.

Turinys

Jūsų svetainės pagrindas ir vienas svarbiausių dalykų yra supratimas, kaip suderinti savo svetainės turinį su vartotojų ketinimais ar tikslais. Šis pranešimas teikia tam tikrą įžvalgą kaip optimizuoti savo svetainės turinį vartotojams ir paieškos sistemoms.

Optimalus žodžių skaičius nuo 2014 metų padidėjo. Nuo vidutinio 902 žodžių skaičiaus puslapyje 2014 metais, į 1140 žodžių tarp top geriausių 30 rezultatų ir 1285 žodžių tarp top 10 geriausių.

Taip pat raktažodžių naudojimas turinyje padidėjo. Todėl susieti raktiniai žodžiai vis labiau ir labiau turi svarbų vaidmenį turinio viduje.

Tarpusavyje susietų raktinių žodžių naudojimas taip pat padeda atsirasti aukštose paieškos sistemos pozicijose, nors 2014 metais tai nebuvo taip svarbu.

Socialiniai tinklai

Tuo metu, kai Google aiškiai išdėstė, kad socialiniai tinklai nėra paieškos sistemos veiksnys, mes tęsiame apžvalgą stengdamiesi pamatyti koreliaciją tarp aukštų paieškos sistemos padėčių rango skalėje ir socialinių tinklų.

Galima įžvelgti netiesioginę socialinių tinklų naudą, įskaitant vartotojų srautą ir prekės ženklo žinomumo didėjimą. O taip pat didelis turimų socialinių tinklų skaičius gali nukreipti vartotojus į oficialią svetainę, kurioje nuolat yra atnaujinamas turinys.

Mobilūs paieškos sistemos reitingo skalės veiksniai

Reiktų atsižvelgti, jog reikšmingas mobiliųjų naudojimo padidėjimas: nuo 10% 2013 metais iki 25% 2015 metais.

Taip pat buvo nustatyta, kad internetinių svetainių pritaikymas mobiliesiems įrenginiams taip pat padėjo interneto svetainėms atsirasti aukštesnėse paieškos sistemos pozicijose.

Supratimas, kokie veiksniai yra tinkami, taip pat kokie veiksniai padės Jūsų interneto svetainei atsirasti aukštose paieškos sistemos pozicijose gali suteikti Jums pranašumą, kai yra kalbama apie turinio kūrimą, techninius elementus Jūsų svetainei.

Norime paskatinti Jus atidžiai perskaityti pranešimą ir įgyti supratimą apie dabartines paieškos sistemos tendencijas.

Parengė SEO MAMA