Apie SEO MAMĄ

Dievinu savo darbą. Esu įvairiapusis žmogus, kurio visas savybes sutalpinčiau viename žodyje - "kūryba".

Iš kūrybos ir meilės internetui ir gimė SEO paslaugų teikimo verslas. Internetas mano hobi. Aš čia "gyvenu". Kiekvieno kliento SEO projektas - tai savotiška kūryba. Kiekvieną kartą reikia sugalvoti vis įdomesnę strategiją internete, juk dirbame ne tik dėl Google robotų, bet ir dėl kliento potencialių klientų, kurie mato turinį internete.

Iš kūrybos gimė ir marketingo agentūra "Berklis".

Iš nesuvaldomo pomėgio komunikuoti ir gerų žmonių įtakos gimė SEO mokymų agentūra "SEO AKADEMIJA".

Iš didelio hobio rašyti ir gerų žmonių prašymų gimė įvairiausių tekstų ir knygų rašymo mokymų agentūra "RAŠYTOJŲ AKADEMIJA".

Iš didelės praktikos optimizuojant verslininkų web projektus bei pomėgio domėtis verslu ir iš pojūčio, kad esu šiame gyvenime realizavusi save mylimoje veikloje gimė savirealizacijos mokymų agentūra "VERSLODARA".

Iš didelio tikėjimo Dievu ir hobio psichologijos temai bei daugiametės savianalizės ir saviugdos praktikų patirties bei gerų žmonių įtakos gimė sąmoningumo mokymų agentūra "Širdies akademija" bei vedina tų pačių intencijų išleidau saviugdos knygą "Širdies dienoraštis", bei dalinuosi savo įkvepiančiomis  mintimis tinklaraštyje "Įkvepiantys pokalbiai su Evelina".