Apie SEO MAMĄ

Dievinu savo darbą. Esu įvairiapusis žmogus, kurio visas savybes sutalpinčiau viename žodyje - "kūryba". Šiandien galiu pasidžiaugti, kad savo profesija - "SEO SPECIALISTĖ" - "užkrėčiau" ir daugiau lietuvaičių. Šiandien, kaip tapti seo specialistais esu apmokiusi jau šimtus savo studentų.

Iš kūrybos ir meilės internetui ir gimė SEO paslaugų teikimo verslas. Internetas mano hobi. Aš čia "gyvenu". Kiekvieno kliento SEO projektas - tai savotiška kūryba. Kiekvieną kartą reikia sugalvoti vis įdomesnę strategiją internete, juk dirbame ne tik dėl Google robotų, bet ir dėl kliento potencialių klientų, kurie mato turinį internete.

Iš kūrybos gimė ir marketingo agentūra "Berklis".

Iš nesuvaldomo pomėgio komunikuoti ir gerų žmonių įtakos gimė SEO mokymų agentūra "SEO AKADEMIJA".

Iš didelio hobio rašyti ir gerų žmonių prašymų pamokyti juos rašyti komercinius tekstus gimė įvairiausių tekstų ir knygų rašymo mokymų agentūra "RAŠYTOJŲ AKADEMIJA". Su čia surastomis bendraautorėmis išleidau knygą "Slaptas 4 moterų dienoraštis".

Iš didelės praktikos optimizuojant verslininkų web projektus bei pomėgio domėtis verslu ir iš pojūčio, kad esu šiame gyvenime realizavusi save mylimoje veikloje gimė savirealizacijos mokymų agentūra "VERSLODARA".

Iš didelio tikėjimo Dievu ir hobio psichologijos temai bei daugiametės savianalizės ir saviugdos praktikų patirties bei gerų žmonių įtakos gimė sąmoningumo mokymų agentūra "Širdies akademija" bei vedina tų pačių intencijų išleidau saviugdos knygą "Širdies dienoraštis".

Intensyviai ieškodama įvairių meditacinių praktikų kaip kuo efektyviau gyventi, suradau sąmoningą kvėpavimą - rebefingą. Ko pasekoje tapau rebefingo trenere ir kiekvieną savaitę vedu kvėpavimo sesijas Kaune "Inspire.lt".

Šiandien galiu jums padėti optimizuoti jūsų verslo interneto svetainę paieškos sistemoms nesvarbu, kurioje rinkoje jūs ketinate augti: Lietuvoje, Europoje, JAV ar Rusijoje. SEO AKADEMIJOS keturių metų intensyvi studentų apmokymų praktika šiandien leidžia realizuoti didelės apimties projektus bet kurioje pasaulio rinkoje. Nes mūsų daug.

Tad, jeigu sukate galvą, kurioje rinkoje jums naudingiausia dirbti, susisiekite, aptarsime remdamiesi faktiniais interneto vartotojų paieškų rodikliais, aptarsime rinkodaros strategiją tinkančią būtent jūsų verslui, o ne masėms. Juk kiekvienas verslas savitai unikalus.

Pagarbiai Evelina Biliūnaitė (Iki 2018 10 - Tamulaitienė) (SEO MAMA :) )